Kurumsal
hakkımızda

Firmamız 2001 yılında KAYSERİ Organize Sanayi Bölgesinde çelik kapı üretimine başlamıştır. Halen 10.000 m2 alan içinde üretime devam etmektedir.
TEPE SAFE Çelik Kapı üretiminde tecrübelerle dolu bir geçmişe sahiptir, her dönemde sektöre pozitif katkılar sağlamış, bir çok yeniliğe imza atarak sektörümüzde ciddi anlamda söz sahibi olmuştur.

Hedeflerine bağlı olan firmamız, bu doğrultuda hedeflerini gerçekleştirmek için özverili bir anlayışla çok karlılık yerine, dürüst, ilkeli bir imalat politikası izlemiş, büyük firma olmanın gereklerini her zaman yerine getirmiş,bundan sonrada aynı mantık ile üretimine hızla ve kararlılıkla devam edecektir.

Yönetimimiz, işletme fonksiyonlarını, firma amaçlarının ve bu amaçları gerçekleştirecek stratejilerin saptanmasını koordine ederek, firmamızın yönünü belirleyen uzun dönemli ve geniş kapsamlı tedbirleride kararlılıkla almakta ve hayata geçirmektedir. Gelecek için saptamış olduğumuz vizyon ve misyonumuzu işletmemizin her kademesinde yer alan ekibimizle alışkanlık, kararlılık, fedakârlık ve sistemli bir şekilde uygulayacağız.